DSEP15-06A
Numer produktu DigiKey
DSEP15-06A-ND
Producent
Numer produktu producenta
DSEP15-06A
Opis
DIODE STANDARD 600V 15A TO220AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 600 V 15A Otwór przelotowy TO-220AC
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
35 ns
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 600 V
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AC
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
15A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
2.04 V @ 15 A