STPST1H100ZF
Numer produktu DigiKey
497-STPST1H100ZFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-STPST1H100ZFCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-STPST1H100ZFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPST1H100ZF
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 1A Montaż powierzchniowy SOD-123F
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
725 mV @ 1 A
Prod.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1.7 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123F
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A