STPS3H100AFY | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | STPS3H100AFY |
Opis | DIODE SCHOTTK 100V 3A SOD128FLAT |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody 100 V 3A Montaż powierzchniowy SOD128Flat |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | STPS3H100AFY Modele |
Kategoria | Prędkość Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io) |
Prod. | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 1.5 µA @ 100 V |
Seria | Klasa Motoryzacja |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Technologia | Obudowa / skrzynia |
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.) 100 V | Obudowa dostawcy urządzenia SOD128Flat |
Prąd - średni wyprostowany (Io) 3A | Temperatura robocza - złącze -40°C - 175°C |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 760 mV @ 3 A | Bazowy numer produktu |