PMEG10030ELPX
Numer produktu DigiKey
1727-2397-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-2397-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-2397-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMEG10030ELPX
Opis
DIODE SCHOTT 100V 3A SOD128/CFP5
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 3A Montaż powierzchniowy SOD-128/CFP5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PMEG10030ELPX Modele
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
8 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
450 nA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
200pF przy 1V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-128/CFP5
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
770 mV @ 3 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)