STPS1L60ZFY | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | STPS1L60ZFY |
Opis | DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123F |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody 60 V 1A Montaż powierzchniowy SOD-123F |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | STPS1L60ZFY Modele |
Kategoria | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 50 µA @ 60 V |
Prod. | Klasa Motoryzacja |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Technologia | Obudowa / skrzynia |
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.) 60 V | Obudowa dostawcy urządzenia SOD-123F |
Prąd - średni wyprostowany (Io) 1A | Temperatura robocza - złącze -40°C - 175°C |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 570 mV @ 1 A | Bazowy numer produktu |
Prędkość Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io) |