RB068MM-60TR
Numer produktu DigiKey
RB068MM-60TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RB068MM-60CT-ND - Taśma cięta (CT)
RB068MM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB068MM-60TR
Opis
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDU
Szczegółowy opis
Diody 60 V 2A Montaż powierzchniowy PMDU
Modele EDA/CAD
RB068MM-60TR Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1.5 µA @ 60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PMDU
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
2A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
765 mV @ 2 A