STPS15H100CB
Numer produktu DigiKey
497-11400-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STPS15H100CB
Opis
DIODE ARRAY SCHOT 100V 7.5A DPAK
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 7,5A Montaż powierzchniowy TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Modele EDA/CAD
STPS15H100CB Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
800 mV @ 7.5 A
Producent
STMicroelectronics
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3 µA @ 100 V
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
7,5A