STP60NF06L
Numer produktu DigiKey
497-5895-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STP60NF06L
Opis
MOSFET N-CH 60V 60A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 60A (Tc) 110W (Tc) Otwór przelotowy TO-220
Modele EDA/CAD
STP60NF06L Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
1V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
66 nC @ 4.5 V
Seria
Vgs (maks.)
±15V
2000 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
110W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
14mOhm przy 30A, 10V