STP55NF06L
Numer produktu DigiKey
497-6742-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STP55NF06L
Opis
MOSFET N-CH 60V 55A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 55A (Tc) 95W (Tc) Otwór przelotowy TO-220
Modele EDA/CAD
STP55NF06L Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
1,7V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
37 nC @ 4.5 V
Seria
Vgs (maks.)
±16V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1700 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
95W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
18mOhm przy 27,5A, 10V