STM32L073RZT6TR
Numer produktu DigiKey
497-STM32L073RZT6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-STM32L073RZT6CT-ND - Taśma cięta (CT)
497-STM32L073RZT6DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STM32L073RZT6TR
Opis
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
STM32L073RZT6TR Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
6K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
20K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,65V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 15x12b; D/A 2x12b
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M0+
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz