STM32L073CZY6TR
Numer produktu DigiKey
STM32L073CZY6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
STM32L073CZY6TR
Opis
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 49WLCSP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 49-WLCSP
Modele EDA/CAD
STM32L073CZY6TR Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
6K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar RAM
20K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,65V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 10x12b; D/A 2x12b
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M0+
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz