STM32L010K8T6
Numer produktu DigiKey
497-19365-ND
Producent
Numer produktu producenta
STM32L010K8T6
Opis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32LQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 64K x 8 FLASH 32-LQFP (7x7)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STM32L010K8T6 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
256 x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
8K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 10x12b
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M0+
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz