STGIPS14K60T jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
STMicroelectronics
W magazynie: 155
Arkusz danych
Moduły sterowników mocy IGBT 3 faza 600 V 14 A Moduł 25-PowerDIP (0,993", 25,23mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
STGIPS14K60T
Numer produktu DigiKey
497-12251-ND
Producent
Numer produktu producenta
STGIPS14K60T
Opis
IGBT IPM 600V 14A 25-PWRDIP MOD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
STGIPS14K60T Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd
14 A
Producent
STMicroelectronics
Napięcie
600 V
Seria
Napięcie - izolacji
2500Vrms
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Moduł 25-PowerDIP (0,993", 25,23mm)