STD80N4F6
Numer produktu DigiKey
497-13576-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-13576-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-13576-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STD80N4F6
Opis
MOSFET N-CH 40V 80A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 80A (Tc) 70W (Tc) Montaż powierzchniowy D-PAK
Modele EDA/CAD
STD80N4F6 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
36 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2150 pF @ 25 V
Digi-Reel®
Straty mocy (maks.)
70W (Tc)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
6mOhm przy 40A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA