STD100N10F7
Numer produktu DigiKey
497-13548-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-13548-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-13548-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STD100N10F7
Opis
MOSFET N CH 100V 80A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 80A (Tc) 120W (Tc) Montaż powierzchniowy D-PAK
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STD100N10F7 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
61 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
4369 pF @ 50 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
120W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
8mOhm przy 40A, 10V