SMAJ8.5CA-TR
Numer produktu DigiKey
497-15719-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-15719-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-15719-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ8.5CA-TR
Opis
TVS DIODE 8.5VWM 19.5V DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19,5V Zacisk 124A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ8.5CA-TR Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
124A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
8,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
9,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,5V