SMAJ8.5CA
Numer produktu DigiKey
SMAJ8.5CABTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ8.5CABCT-ND - Taśma cięta (CT)
SMAJ8.5CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ8.5CA
Opis
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14,4V Zacisk 27,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ8.5CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
27,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
8,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
9,44V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
14,4V