LDL1117S25R
Numer produktu DigiKey
497-17237-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-17237-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-17237-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LDL1117S25R
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 1.2A SOT-223
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,2A SOT-223
Modele EDA/CAD
LDL1117S25R Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
500 µA
PSRR
87dB - 65dB (120Hz - 100kHz)
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,6V przy 1,2A