LDL1117S12R
Numer produktu DigiKey
497-17234-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-17234-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-17234-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LDL1117S12R
Opis
IC REG LIN 1.185V 1.2A SOT-223
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,2A SOT-223
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LDL1117S12R Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
500 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
87dB - 65dB (120Hz - 100kHz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,185V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,6V przy 1,2A