ESDALC12-1T2
Numer produktu DigiKey
497-10720-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-10720-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-10720-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ESDALC12-1T2
Opis
TVS DIODE 10VWM 20VC SOD882T
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20V Zacisk 2A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-882T
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ESDALC12-1T2 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
50W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Nieaktualne
Pojemność przy częstotliwości
15pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
10V
Obudowa / skrzynia
SOD-882
Napięcie - przebicia (min.)
12V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
20V