AOZ8211DI-24 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 727
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 8 895
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 38
Littelfuse Inc.
W magazynie: 12
37V Zacisk 2,5A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 2-DFN (1x0,6)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AOZ8211DI-24
Numer produktu DigiKey
AOZ8211DI-24-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AOZ8211DI-24
Opis
TVS DIODE 24VWM 37VC 2DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
110W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
20pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Obudowa / skrzynia
2-UDFN
Napięcie - przebicia (min.)
27V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
37V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2,5A (8/20µs)