1.5KE6V8CA
Numer produktu DigiKey
497-12744-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-12744-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE6V8CA
Opis
TVS DIODE 5.8VWM 13.4VC DO201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13,4V Zacisk 746A (8/20µs) Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5KE6V8CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
746A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Status części
Nieaktualne
Pojemność przy częstotliwości
4750pF przy 1MHz
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
5,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
6,45V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
13,4V