1.5KE6.8CA-B
Numer produktu DigiKey
F5117-ND
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE6.8CA-B
Opis
TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10,5V Zacisk 144,8A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5KE6.8CA-B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
144,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
5,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
6,45V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
10,5V