RKCONS1701
Numer produktu DigiKey
5214-RKCONS1701-ND
Producent
Numer produktu producenta
RKCONS1701
Opis
SINGLE PORT RACKMOUNT KVM CONSOL
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Port Montaż na stelażu Standardowy KVM
Kategoria
Liczba portów
1
Producent
StarTech.com
Peryferia
Klawiatura USB, monitor VGA
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Montaż na stelażu
Status części
Aktywny
Zawartość
Kabel KVM, sznur zasilający
Typ
Standardowy KVM
Rozmiar
18,50" x 17,60" x 1,70" (469,9mm x 447mm x 43,2mm) (dł. x szer. x wys.)