RKCOND17HD
Numer produktu DigiKey
5214-RKCOND17HD-ND
Producent
Numer produktu producenta
RKCOND17HD
Opis
17" HD RACKMOUNT KVM CONSOLE - D
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Port Montaż na stelażu Standardowy KVM
Kategoria
Liczba portów
1
Producent
StarTech.com
Peryferia
Monitor HDMI, klawiatura USB, mysz USB, audio
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Montaż na stelażu
Status części
Aktywny
Zawartość
Kabel audio, kabel KVM
Typ
Standardowy KVM
Rozmiar
27,00" x 18,90" x 1,70" (685,8mm x 480,1mm x 43,2mm) (dł. x szer. x wys.)