IMC1GSFP60W
Numer produktu DigiKey
5214-IMC1GSFP60W-ND
Producent
Numer produktu producenta
IMC1GSFP60W
Opis
60W POE+ FIBER TO ETHERNET MEDIA
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Porty miedziane 10/100/1000 1 Porty SFP/XFP Singlemode/Multimode, SFP
Kategoria
Porty SFP/XFP
1
Producent
StarTech.com
Funkcje
LFPT
Opakowanie
Skrzynka
MTU
Jumbo
Status części
Aktywny
Napięcie - wejściowe
48V - 56V
Konfiguracja
Stały + SFP
Typ złącza
RJ45, SFP
Porty miedziane
1
Typ mocowania
Szyna DIN
Typ miedzi
10/100/1000
Stopień ochrony
IP30
Porty włókien
Temperatura robocza
-40°C - 75°C