RPC2512FT100R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 4 947
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity Passive Product
Similar
Bourns Inc.
100 Ohms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RPC2512FT100R
Numer produktu DigiKey
RPC2512FT100R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RPC2512FT100R
Opis
RES 100 OHM 1% 1.5W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RPC2512FT100R Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,122" (6,35mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)