CRS2512-FX-1000ELF
Numer produktu DigiKey
CRS2512-FX-1000ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CRS2512-FX-1000ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CRS2512-FX-1000ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRS2512-FX-1000ELF
Opis
RES 100 OHM 1% 2W 2512
Szczegółowy opis
100 Ohms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Napięcie wysokie, odporność na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRS2512-FX-1000ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)