RNF14FTD6K19
Numer produktu DigiKey
RNF14FTD6K19TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RNF14FTD6K19CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
RNF14FTD6K19
Opis
RES 6.19K OHM 1% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
6.19 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RNF14FTD6K19 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,093" x 0,250" (2,35mm x 6,35mm) (śr. x dł.)