MF1/4DC6191F
Numer produktu DigiKey
2019-MF1/4DC6191F-ND
Producent
Numer produktu producenta
MF1/4DC6191F
Opis
RES 6.19K OHM 1% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.19 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Motoryzacja AEC-Q200 Warstewka metalu
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,091" x 0,248" (2,30mm x 6,30mm) (śr. x dł.)