RNF14FAD6K19 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
6.19 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNF14FAD6K19
Numer produktu DigiKey
RNF14FAD6K19-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RNF14FAD6K19
Opis
RES 6.19K OHM 1% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNF14FAD6K19 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,093" x 0,250" (2,35mm x 6,35mm) (śr. x dł.)