PRNF14FTD6K19 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 5 333
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
Similar
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
6.19 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowe, zagięcie promieniowe Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PRNF14FTD6K19
Numer produktu DigiKey
PRNF14FTD6K19-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PRNF14FTD6K19
Opis
RES 6.19K OHM 1% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PRNF14FTD6K19 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,093" x 0,250" (2,35mm x 6,35mm) (śr. x dł.)