RNF12GTD100R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
100 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNF12GTD100R
Numer produktu DigiKey
RNF12GTD100R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNF12GTD100R
Opis
RES 100 OHM 2% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNF12GTD100R Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,108" x 0,344" (2,75mm x 8,75mm) (śr. x dł.)