RNF12FTD100R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RNF12FTD100R |
Opis | RES 100 OHM 1% 1/2W AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RNF12FTD100R Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Funkcje Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo |
Seria | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Rezystancja | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Tolerancja | Rozmiar / wymiar 0,108" x 0,344" (2,75mm x 8,75mm) (śr. x dł.) |