RNCF0402BKE49R9 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 14 954
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Susumu
YAGEO
Udoskonalony
Susumu
Udoskonalony
W magazynie: 8
49.9 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNCF0402BKE49R9
Numer produktu DigiKey
RNCF0402BKE49R9-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNCF0402BKE49R9
Opis
RES SMD 49.9 OHM 0.1% 1/10W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNCF0402BKE49R9 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)