ERA-2AEB49R9X nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 15 004
Arkusz danych
Bezpośrednie
Susumu
W magazynie: 110 097
Arkusz danych
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Udoskonalony
Susumu
Udoskonalony
W magazynie: 8
49.9 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.