RMCS2512ZT0R00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 48 834
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 4 000
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
Similar
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
0 Ohms Mostek Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Odporny na siarkę Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCS2512ZT0R00
Numer produktu DigiKey
RMCS2512ZT0R00-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCS2512ZT0R00
Opis
RES 0 OHM JUMPER 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCS2512ZT0R00 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,122" (6,35mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)