RMCF2512ZT0R00
Numer produktu DigiKey
RMCF2512ZT0R00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RMCF2512ZT0R00CT-ND - Taśma cięta (CT)
RMCF2512ZT0R00DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF2512ZT0R00
Opis
RES 0 OHM JUMPER 1W 2512
Szczegółowy opis
0 Ohms Mostek Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCF2512ZT0R00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)