RMCS1206FT90K9 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 7 590
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
YAGEO
90.9 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCS1206FT90K9
Numer produktu DigiKey
RMCS1206FT90K9-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCS1206FT90K9
Opis
RES 90.9K OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCS1206FT90K9 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)