RC1206DR-0790K9L
Numer produktu DigiKey
RC1206DR-0790K9L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC1206DR-0790K9L
Opis
RES 90.9K OHM 0.5% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
90.9 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC1206DR-0790K9L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)