RMCS1206FT24R9 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 178 476
YAGEO
24.9 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCS1206FT24R9
Numer produktu DigiKey
RMCS1206FT24R9-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCS1206FT24R9
Opis
RES 24.9 OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCS1206FT24R9 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)