CRCW120624R9FKEAHP
Numer produktu DigiKey
541-CRCW120624R9FKEAHPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CRCW120624R9FKEAHPCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-CRCW120624R9FKEAHPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRCW120624R9FKEAHP
Opis
RES SMD 24.9 OHM 1% 3/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24.9 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRCW120624R9FKEAHP Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)