RMCF0805FG53K6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 7 947
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
53.6 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCF0805FG53K6
Numer produktu DigiKey
RMCF0805FG53K6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCF0805FG53K6
Opis
RES 53.6K OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCF0805FG53K6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)