RGC0805FTC53K6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 3 438
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 4 777
Arkusz danych
53.6 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RGC0805FTC53K6
Numer produktu DigiKey
RGC0805FTC53K6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RGC0805FTC53K6
Opis
RES 53.6K OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RGC0805FTC53K6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)