RAVF164DJT2K20 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RAVF164DJT2K20 |
Opis | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2,2k Ohm ±5% 100mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RAVF164DJT2K20 Modele |
Kategoria | Moc na element 100mW |
Producent Stackpole Electronics Inc | Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Klasa Motoryzacja |
Status części Aktywny | Kwalifikacja AEC-Q200 |
Typ obwodu Izolowane | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Liczba rezystorów 4 | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,024" (0,60mm) |