RAVF164DFT2K20
Numer produktu DigiKey
RAVF164DFT2K20-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RAVF164DFT2K20
Opis
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,2k Ohm ±1% 100mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RAVF164DFT2K20 Modele
Kategoria
Moc na element
100mW
Producent
Stackpole Electronics Inc
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ obwodu
Izolowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja (omy)
2,2k
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
4
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)