CV550K10T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
910 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CV550K10T
Numer produktu DigiKey
738-CV550K10T-ND
Producent
Numer produktu producenta
CV550K10T
Opis
VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
1.001 kV
Pojemność przy częstotliwości
170 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
550 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
745 V
Napięcie warystora (min.)
819 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
910 V