CV550K10B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
910 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CV550K10B
Numer produktu DigiKey
738-CV550K10B-ND
Producent
Numer produktu producenta
CV550K10B
Opis
VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
1.001 kV
Producent
Stackpole Electronics Inc
Prąd - udarowy
2.5 kA
Seria
Energia
134J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
170 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
550 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
745 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
819 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
910 V