BR1FB20L0
Numer produktu DigiKey
738-BR1FB20L0-ND
Producent
Numer produktu producenta
BR1FB20L0
Opis
RES 0.02 OHM 1% 1W RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 mOhms ±1% 1W Rezystory przewlekane Promieniowe Ognioodporny, brak indukcyjności odporność na impulsy, bezpieczeństwo Folia metalowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BR1FB20L0 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Ognioodporny, brak indukcyjności odporność na impulsy, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,450" x 0,065" (11,43mm x 1,65mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)