MSR1-0R02F1
Numer produktu DigiKey
696-1632-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSR1-0R02F1
Opis
RES 0.02 OHM 1% 1W RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 mOhms ±1% 1W Rezystory przewlekane Promieniowe Ognioodporny, brak indukcyjności odporność na impulsy, bezpieczeństwo Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MSR1-0R02F1 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Ognioodporny, brak indukcyjności odporność na impulsy, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 275°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,067" (11,40mm x 1,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,299" (7,60mm)